Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels | Spa en ontspanning Spa-lounge |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 25 minuten loopafstand van de Morro do Careca, hebben Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo Natal appartementen een eenvoudige toegang tot Pe.J.Maria treinstation dat op 10 km verderop ligt. Het appartement van 37 m² is geschikt voor maximaal 4 gasten.
Dit 1-badkamer appartement ligt vrij dicht bij het Shopping do Artesanato en bevindt zich in de Ponta Negra wijk. Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement biedt een ligging aan het strand, binnen 950 meter afstand van het Praia Shopping. De Arvore de Natal da Praca do Mirassol ligt op 4 km verderop en het Cidade Jardim-winkelcentrum is ook binnen handbereik van deze 1-slaapkameraccommodatie gelegen.
Als gasten verblijven in deze accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon, een terras en een woonkamer voorzien van airconditioning. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij het appartement. Bovendien vindt u een haardroger en badlakens in de badkamer.
Om uw comfort te verhogen, hebben Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartementen een kitchenette met keukengerei. Dit appartement is te bereiken binnen 5 minuten te voet van Feira de Artesanato bushalte. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals biljart, is beschikbaar nabij dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Via Direta4,3 km
- Natal Sul Shopping Mall4,7 km
- Praia de Ponta Negra1,8 km
- Dunas Park4 km
- Beeld van de drie Koningen4,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo35 km
- Treinstations
- Pe.J.Maria10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Allergievrije kamers
- Lift
- Verkoopautomaten
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa-lounge
- Biljart/ Pool tafels
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Mini bar
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement.
Het Shopping do Artesanato en het Cidade Jardim-winkelcentrum behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement. - ❓
Hoeveel kost het om dit strand Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement te boeken?
De prijs van het boeken van dit strand Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement is $248. - ❓
Beschikt Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement over parkeergelegenheid?
Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van wifi in de kamers. - ❓
Wat is precies de grootte van Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement?
Beira Da Praia - Apto304 Araca - Super Luxo appartement bestaat uit 37 vierkante meter. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.